RASPAD! Čuvena grupa se razišla posle 28 godina!
Francuski elektronski muzički bend ''Daft pank'' danas je saopštio da više ne postoji, čime je završena 28-godišnja saradnja koja je fanovima donela hitove poput "Around the World" i "One More Time".
U FOKUSU
SVEDOČENJE MILANOVIĆA U ĆIRILICI: Na osveštavanju spomenika u Voćinu nas je zamalo ubila KAŠIKARA
SPEKTAKULARNO! OVO MORATE DA VIDITE: Stigli prvi snimci sa Marsa (VIDEO)
Grupa, poznata po oblačenju u odela robota i nošenju metalnih šlemova, postavila je video snimak na Jutjub kanalu sa naslovom "Epilog" i porukom koja je svetlucala: 1993-2021.
Magazin "Varajeti" je citirao izdavača Ketrin Frejzer koja je rekla da je moralo da dođe do razlaza, bez davanja više detalja, preneo je Rojters.
PROČITAJTE JOŠ
POLICIJA U ŠOKU: Vozaču u Novom Sadu izmerili 5.5 promila alkohola u krvi!
DO KRAJA NEDELJE: Crna Gora dobija 5.000 vakcina Sputnjik V
''Daft pank'' je činio duo Tomas Bangalter i Gi-Manuel de Omem-Kristo iz Francuske, koji su se upoznali u školi u Parizu.
Na veliku muzičku scenu su ušli 2008. godine, kada je njihova pesma "Harder Better Faster Stronger" nominovana za najbolju u izboru Gremi nagrada.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.